Obrazkowe klocki drewniane – chłopiec w samochodzie

Zabawki edukacyjne są najlepszym wyborem każdego rodzica. Pozwalają na rozwój zdolności i umiejętności malucha podczas wesołej i radosnej zabawy. Takie właśnie są „Obrazkowe klocki drewniane – chłopiec w samochodzie”.

To znakomita układanka dla wszystkich dzieci powyżej dziesiątego miesiąca życia. Składa się z 9 klocków wykonanych z wysokiej jakości materiału, bezpiecznych dla nawet najmłodszych szkrabów. Dziecko może ułożyć 6 kompozycji – nie tylko tytułowego chłopca w samochodzie, ale też świnki w ciężarówce, dziewczynkę na rowerze, psa z wozem strażackim, dziewczynkę w łódce, bądź chłopca w samolocie.

Dla ułatwienia zadania układanka zawiera gotowe obrazki, na postawie których dziecko układa puzzle. Z czasem będzie potrafiło ułożyć je z pamięci. Zabawka będzie dzięki temu równie świetnym prezentem dla nieco starszych dzieci. Układanie puzzli to doskonała zabawa dla każdego. Po skończonej zabawie klocki można łatwo schować do specjalnie przygotowanej drewnianej skrzyneczki o wymiarach 13 x 13 x 5 cm.

Przekonaj się, ile radości Twojemu dziecku mogą sprawić drewniane puzzle kupując je tutaj: http://szkolnis.pl/pl/p/Obrazkowe-klocki-drewniane-chlopiec-w-samochodzie/676

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*