Buziaki – śmieszaki, czyli jak pobudzić kreatywność dziecka

Zabawa to nie tylko sposób na nudę, ale również możliwość nabywania przez dziecko nowych umiejętności. Wystarczą odpowiednie gry edukacyjne, by maluch w trakcie zabawy zdobywał wiedzę, a przy tym nie odczuwał znużenia.

Gry edukacyjne to nie tylko nauka pisania i liczenia. Dzięki nim można pobudzić w dziecku kreatywność, rozwinąć zdolność logicznego myślenia, a nawet trenować zdolności manualne.

Świetnym przykładem tego, jak gry edukacyjne mogą pobudzać wyobraźnię malucha są Buziaki – śmieszaki (http://szkolnis.pl/pl/p/Gra-edukacyjna-Buziaki-smieszaki/891). Jest to gra układanka przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zdaniem pociechy jest ułożenie najśmieszniejszych buziek z dostępnych kartoników. Można je zmieniać w dowolny sposób, uzyskując zupełnie nowe twarze. Gra została przygotowana w taki sposób, by móc ułożyć ponad 5800 unikalnych postaci.

Kartoniki zostały zaprojektowane w taki sposób, by każda z części idealnie pasowała do siebie. Dzięki temu można uzyskać niezwykle śmieszne twarze, dając przy tym mnóstwo radości każdemu dziecku.

Z uwagi na swoją specyfikę, gra Buziaki – śmieszaki pozwala pobudzić wyobraźnię malucha. Dziecko ma możliwość tworzenia twarzy w dowolny sposób tak, by uzyskać najbardziej śmieszny efekt.

Na uwagę zasługują proste reguły, łatwe do zrozumienia przez kilkulatków. Atutem jest również to, że grać można zarówno samodzielnie, jak również w większym gronie (do 4 osób).

Jeżeli poszukujesz dla swojej pociechy prostej, a zarazem dającej dużo radości gry, Buziaki – śmieszaki z pewnością spełniają te warunki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*